MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠUS PREČU SAŅEMŠANAS VEIDUS:

1) Preču piegāde ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi:

Par pirkumiem, kas pārsniedz 30,00 EUR, mēs piedāvājam bezmaksas piegādi Rīgas robežās.
Piegādi varam veikt 3-5 darba dienu laikā, ja pasūtītās prece/es ir noliktavā.
Piegādes veikšana parasti notiek darba dienās no 10:00-17:30, bet, iepriekš vienojoties, mēs varam veikt piegādi citā, jums izdevīgā, laikā.
Gadījumā, ja piegādes laiks mainīsies, mēs obligāti sazināsimies ar Jums, lai vienotos par citu, Jums ērtu piegādes laiku.
Preces piegādi ārpus Rīgas robežām nodrošina neatkarīgs kurjerdienests, 2-5 darba dienu laikā no brīža, kad pasūtījums ir apstiprināts un maksājums ir saņemts mūsu bankas kontā.
Neatkarīgā kurjerdienesta pakalpojumu cena ir atkarīga no pakas svara un apjoma, kā arī no piegādes vietas. 
Piegāde ar kurjeru notiek tikai darba dienās. Kurjers iepriekš sazināsies ar Jums pa tālruni (ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotās piegādes laika). Lūdzam ņemt vērā, ka kurjerdienests piegādā tikai līdz ēkas ārējām durvīm (līdz kāpņu telpai).
Lūdzam, ņemt vērā, ka visos gadījumos, piegāde neietver sevī iekraušanas un izkraušanas darbus, transportēšanu/nešanu uz ēkas stāvu, preču pārbaudi un demonstrēšanu.

2) Piegāde Latvijas Pasts nodaļās visā Latvijā – piegādes izmaksas sākas no 3,00 EUR, atkarībā no pakas svara un apjoma.
Pakas tiek piegādātas Latvijas Pasts nodaļās 2-4 darba dienu laikā. Lai saņemtu pasūtījumu, Jums būs nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.
Ar Latvijas Pasta pakalpojumu tarifiem var iepazīties  šeit

3) Mēs piedāvājam mūsu klientiem iespēju "Mēs paši izņemsim" Izvēloties šo preces saņemšanas veidu, Jums būs iespēja personīgi saņemt savu pirkumu Rīgā. Preces izņemšana būs iespējama pēc pilnīgas preces apmaksas saņemšanas un pasūtījuma sagatavošanas izsniegšanai Klientam, par to ar Jums sazināsies mūsu draudzīgais personāls, lai vienotos par laiku un vietu, kur Jūs varēsiet saņemt savu pasūtījumu.